Hotel Vranov nad Dyjí Zámecký Hotel

Zámecký hotel se nachází ve velmi klidném prostředí v malebném údolí řeky Dyje, v těsné blízkosti státního zámku Vranov nad Dyjí. Starobylá budova hotelu poskytuje svým hostům komfortní odpočinek v příjemných a pohodlně zařízených pokojích.

V hotelu je restaurace s letní terasou s výhledem na zámek. Zámecký hotel disponuje vhodnými prostory pro různé firemní i společenské akce. V celém hotelu je Wi-fi připojení na Internet zdarma. Hotel má vlastní parkoviště.

Vranov nad Dyjí ubytování
Zámecký hotel nabízí pohodlné ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním WC a sprchovým koutem, s TV se satelitním příjmem a s možností připojení k internetu. Pro náročnější hosty jsou připraveny apartmány pro 4 osoby s ubytováním ve dvou samostatných pokojích. V apartmánech najdete také luxusní koupelnu a sedací soupravu. Všechna lůžka na pokojích lze připravit jako manželská nebo samostatná.

Cena za ubytování v hotelu Zámecký hotel ve Vranově nad Dyjí zahrnuje snídani, která se podává v restauraci od 8 do 10 hodin. Pokoje jsou hostům k dispozici od 14 hodin do 10 hodin v den odjezdu. Ke svatební hostině pořádané v Zámeckem Hotelu má hotel dárek - noc pro novomanžele zdarma.

Vranov nad Dyjí ubytování Zámecký hotel 
Součástí hotelu Zámecký hotel Vranov nad Dyjí je také restaurace, malý salónek s kapacitou 20 osob, konferenční sál pro 120 osob a vinárna a letní terasa s výhledem na zámek Vranov nad Dyjí. 

Hotel Zámecký hotel Firemní a společenské akce
V Zámeckém hotelu je k dispozici salónek vhodný pro pořádání happeningů, meetingů, prezentací, školení ale i oslav a dalších společenských akcí s kapacitou až 20 osob. Rozložení stolů a židlí je možné zvolit libovolně dle domluvy. Samozřejmostí je veškeré potřebné technické vybavení – whiteboard, velké promítací plátno s video a data projektorem, PC, ozvučení místnosti a WiFi.

Pro větší firemní, společenské i rodinné akce jako svatby, oslavy atd. najdete v hotelu Zámecký hotel ve Vranově nad Dyjí velký konferenční sál s nádherným výhledem na vranovský zámek. Přiléhající terasa, bar přímo v sále a veškeré technické vybavení. Sál pojme až 120 osob. Rozvržení sálu podle přání klienta. Hotel nabízí možnost zajistit i doplňkové služby jako je moderátor, živá hudba, dekorace atd.

Dovolená Vranov nad Dyjí hotel Zámecký hotel
Vranovem nad Dyjí a jeho okolím vede řada cyklotras a turistických tras, které spojují všechny zajímavé památky jako hrad Bítov, Corštejn, Hardegg nebo zámek Riegersburg. Nedaleká Vranovská přehrada určitě stojí za vaši návštěvu.

Hotel Vranov nad Dyjí Zámecký Hotel - K hotelu přísluší parkovištěHotel Vranov nad Dyjí Zámecký Hotel - disponuje restauracíHotel Vranov nad Dyjí Zámecký Hotel - disponuje vinárnouHotel Vranov nad Dyjí Zámecký Hotel -  je k dispozici připojení na internetHotel Vranov nad Dyjí Zámecký Hotel -  je k dispozici letní terasaHotel Vranov nad Dyjí Zámecký Hotel - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Vranov nad Dyjí Zámecký Hotel - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Vranov nad Dyjí Zámecký Hotel - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Vranov nad Dyjí Zámecký Hotel - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouADRESA
Hotel Zámecký Hotel, 8.Května 92
Vranov nad Dyjí 67103 Česká Republika
zamecky-hotel-vranov@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 7 °C
Noční tepl.: -3 °C
Vítr: 6 m/s
Hotel Zámecký Hotel ubytování Vranov nad Dyjí Aktuální počasí mlha

Doporučte tyto stránky: